Składanie zamówień

W jaki sposób można złożyć zamówienie na obrączki z drewna?

Star Divider

Zamówienie obrączek z drewna przyjmuję jedynie w formie mailowej na skrzynkę zaczykwoodrings@gmail.com. Nie ma możliwości zamawiania poprzez inne formy kontaktu. Mail to wiążące, oficjalne potwierdzenie dla obu stron.

Co powinien zawierać mail zamówieniowy?

Star Divider

W mailu proszę zamieścić dokładną nazwę obrączki oraz podać kod zamówienia widoczny w galerii pod opisem obrączek. Dodatkowo proszę podać dokładną szerokość w mm, wielkość obrączki oraz adres wysyłki. Tabela rozmiarów znajduje się na tej podstronie.

Co zrobić w przypadku projektu własnego?

Star Divider

Jeśli chcesz złożyć indywidualne zamówienie obrączek z drewna, konieczny jest kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku maila oczekuję dokładnego opisu na którego podstawie wyceniam całą realizację.

Co nastąpi po wysłaniu maila?

Star Divider

W ciągu 24 godzin od wysłania maila skontaktuję się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia. Podam również dokładny czas realizacji oraz dane do przelewu. W przypadku niejasności, poproszę Cię o doprecyzowanie zamówienia. Zaproponuję też zmiany, które pozytywnie wpłyną na efekt końcowy.

Kiedy należy wpłacić zaliczkę lub całą kwotę zamówienia?

Star Divider

Kolejnym krokiem, który musisz wykonać jest wpłata na konto kosztu obrączki oraz dostawy. Ostatecznie potwierdza to Twoje zamówienie. W tytule przelewu należy podać swoje Imię i Nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy oraz dopisać hasło “obrączki”. Czas oczekiwania na realizację liczony jest od chwili zaksięgowania wpłaty. Jeśli wpłata nie zostanie zaksięgowana, zamówienie traktowane jest jako niewiążące.

W jaki sposób dostarczane są obrączki/spinki?

Star Divider

Gotowy produkt otrzymujesz w wyznaczonym wcześniej terminie przesyłką kurierską ubezpieczoną. Paczka jest bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi, do których mogło by dojść podczas transportu. Koperta z przesyłką dodatkowo pakowana jest w oryginalne opakowanie firmy kurierskiej.

Jaki jest koszt dostawy obrączek/spinek?

Star Divider

Koszt dostawy:

  • Przesyłka kurierska (DPD) – 15 zł
  • Paczkomat – 10 zł

Przesyłka przekazana kurierowi trafia do Ciebie w ciągu 48 h 

Nie odpowiadam za opóźnienia spowodowane niedotrzymaniem terminu przez firmy kurierskie. Proszę brać pod uwagę takie sytuacje podczas składania zamówienia.

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto.